Jdi na obsah Jdi na menu

Hořovičtí chovatelé bilancovali

Dne 26.1 2008 se uskutečnila výroční členská schůze chovatelů ZO Hořovice,aby spolu s pozvanými hosty zhodnotili chovatelský rok 2007.

 

Za Městský úřad Hořovice pozvání přijal místostarosta ing.Václav Pomma, za okresní organizaci Zdeněk Kořán,ze sousedících oranizací to byl předseda ZO Komárov Karel Vajner, ZO Zdice zastupovali členové jejího výboru ing.Tomášek Jaroslav a Červený Jaromír.


Po přivítání všech přítomných předsedou ZO Hořovice Milošem Burešem a splněním potřebných úkonů nutných pro zdárný průběh celého jednání, zazněla z úst předsedy ZO hodnotící výroční zpráva bilancující celoroční činnost. Poté následovaly zprávy vedoucích odborů králíků, holubů, drůbeže, zpráva registrátora a zpráva pokladní. V tomto hodnocení přítomní vyslechli jmenovité hodnocení jednotlivých členů v daných odbornostech.

 

Hlavní náplní chovatelů naší organizace je chov čistokrevných drobných zvířat a propagace na výstavách všech stupňů včetně celostátních.

 

Z hodnotících zpráv také zaznělo úskalí,které trápí většinu nás starších,a tím je nedostatek dětí a mládeže zajímající se o chov drobných zvířat.
V diskusi postupně vystoupili se svými příspěvky všichni hosté včetně členů místní organizace, poukázali na problémy souvisejícími s výstavní činností, stárnutí členské základny organizací na okrese, ale i využitím volného času, krásy a radosti námi chovaných zvířat.

 

Zveme tímto zájemce o chov drobných zvířat-rozšiřte naše řady.

Novým členům rádi poradíme, případně pomůžeme s chovem.

 

Kontakt na jednatelku naší organizace Janu Hazukovou:tel.605 277 865,e-mail: csch.horovice@seznam.cz, jana.hazukova@seznam.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář